11 SIMON GÁBOR 1
12 BÁLINT ÁKOS 1

Hírek

Ruzsa pont nélkül ment haza Földeákról.

Ruzsa pont nélkül ment haza Földeákról.A kapusnak az elmúlt mérkőzéseken rengeteget köszönhetünk a remek védésekért.

Változatos mérkőzésen tudott fordítani Földeák, végül a vendégcsapat pont nélkül tért haza. A Csongrád-Csanád Megyei III. bajnokság 21. fordulójában Földeák hazai pályán fogadta Rusza KSE játékosait.

A Földeák TC és a Ruzsa KSE is bő kerettel vágott neki a mérkőzésnek. Minimum célként a győzelmet tűzte ki Földeák hazai pályán, de Ruzsa is úgy lépett a pályára, hogy ma elviszi a 3 pontot. Az első félidő 21. percében a Ruzsaiak megszerezték a vezetést. TELEKI-HORVÁTH ÁDÁM talált be a Földeákiak hálójába. A 32. percben OROSZ ATTILA góljával egyenlíthetett a Földeák TC és 4 perccel később a 36. percben már a vezetést ünnepelhették a hazaiak FARKAS DÁNIELNEK köszönhetően. A második félidőben is egymásnak feszült a két csapat és a véghajrában ha gólt nem is, de Rusza 3 sárgalapot kiharcolt magának, míg a földeákiaknál Nagy Rajmond és Bálint Máté sárgult be. A végeredmény 2:1 lett és Földeák végre megszerezhette a 3. győzelmét is. Magabiztos, jó játékkal megérdemelten tartottuk otthon mindhárom bajnoki pontot. Jelenleg 11 ponttal a 12. helyezett a Földeák TC a tabellán. Április 16-án idegenben lép pályára a földeáki csapat Fábiánsebestyén ellen.