11 SIMON GÁBOR 1
12 BÁLINT ÁKOS 1

Hírek

Bordány SK 5:2 Földeák TC

Bordány SK 5:2 Földeák TCA meccs végéig kellett várni a góljainkra, de már késő volt.

Május 1-jén Bordányba utazott a Földeák TC, s a korai 10 órás mérkőzésbe kissé bealudt a csapat. 5. percre jött egy villámgyors gól a hazaiaktól, Kozma Zoltán szerezte meg a Bordányiaknak a vezetést. Tíz perccel később már 2 góllal vezettek, ekkor Fodor Ákos volt eredményes, sőt a félidő előtt még duplázni tudott. 3:0-ás eredménynél vonultak le a félidőben a játékosok. Az 57. percben a földeákiak játékosa Csontos Gábor ért szerencsétlenül a labdába és öngóllal 4 gólos vezetésre tett szert Balástya. 66. perc jött az 5. gól. Mészáros Norbert vette be a földeáki kaput. A 75. Percben Batik Zoltán szépíteni tudott és a 89. percben Tóth László a földeáknak megszerezte a második gólt is, de ez már kevés volt. 5:2 lett a találkozó vége és Bordány otthon tartotta a 3 pontot. Május 8-án Öttömös csapatát látja vendégül Földeák.

Bordány II.–Földeák 5–2 (3–0), gsz.: Kozma Z. (5.), Fodor Á. (15., 43.), Csontos (57., öngól), Mészáros N. (66.), ill. Batik (75.), Tóth L. (89.).