5DEBRECZENI DÁVID7

tabella

A Földeák TC került a megye III tabella első helyére.
Földeák TC - Szőreg DSC mérkőzés végeredménye : 4:2

A 6. forduló után már csak a Földeák TC és a Csanádpalotai FC veretlen a megye III-ban, miután Zsombó és a Röszkei csapatok is vereséggel zárták a fordulót. Földeák csapata hazai pályán a győzelemre hangolódott a Szőreg - DSC ellen, hogy a tabella elejére kerülhessenek. A mieink a mérkőzés elején két kényszer cserét is alkalmaztak. A 8. percben Bálint Máté helyett Debreceni Dávid, míg a 11. percben Pici Hunor helyett Bertóti Gábor lépett a gyepre. Mindkét csapat nagy lendülettel igyekezett előnyt szerezni. A 29. percben kiugratásból Debreczeni Dávid góljának köszönhetően a Földeáki csapat szerezte meg a vezetést. A 33. percben Rusz Milosnak sikerült betalálnia a hazai kapuba, így egyenlíthettek a Szőregiek. Az első félidő 43. percében Bertóti Gábor ismét vezetéshez juttatta a Földeákiakat. Mindkét cserejátékos pályára küldése tökéletes volt.

A második félidő 51. percében Pásztor Gábor egyenlített ismét a vendégeknél. Mindkét csapat akarta a győzelmet, így a mérkőzés is lendületes volt. A 60. perctől igaz megszaporodtak a sárgalapok is mindkét csapatnál. 84. percben Földeák szabadrúgáshoz jutott, amit Debreczeni Dávid végezhetett el. Ezzel pedig megszületett az újabb gól a hazaiaknak.. [ 3:2 ]. A vendégcsapat a mérkőzés végére elfáradt, a 90. percben kiugratásból Debreczeni Dávid ismét gólt szerzett, így a mesterhármasával pontot is tett a mérkőzés végére. Végeredmény: 4:2. A Földeák TC ezzel a 3 ponttal átvette az első helyet a tabellán, igaz a 2. helyezett csupán 1 ponttal van lemaradva és október 2-án Földeák pihenős.  A csapatunk hat mérkőzést követően 18 rúgott, 11 kapott góllal szerepel a tabellán, Debreczeni Dávid pedig 7 góllal a 4. a góllövő listán. Október 9-én hazai környezetben fogadja Földeák csapata Sándorfalvát.

admin 2022-09-29 06:55 311