5HORVÁTH GÁBOR8

tabella

A 17 éves Szabó Krisztián megszerezte a Földeák TC színeiben az első gólját.
A második félidőben fordított a Makó - Duocor csapata.

A 2023. október 1-én lejátszott Csongrád - Csanád megye III. osztály 6. bajnoki fordulójában a Makó FC-Duocor-Givaudan vendégként lépett pályára a Földeáki sportpályán. A mérkőzés korai szakaszában Bálint Máté révén a Földeák TC szerezte meg az első gólt a 9. percben, ezzel az otthoni csapatnak sikerült az előny megszerzése.

A második félidőben a Makó FC azonban visszavágott és Bíró Tibor 48. percben kiegyenlített. A vendégek tovább növelték előnyüket, amikor Béres Róbert a 59. percben talált be, majd Horváth Gergő Zoltán a 68. percben szabadrúgásból lőtt távolról a kapuba. Így 1-3-es vezetést szereztek. A Földeák TC még próbált visszajönni a mérkőzésbe, és Szabó Krisztián a 74. percben szépített, de ez már nem volt elég a pontszerzéshez. Végeredmény: Földeák TC [ 2 - 3 ] Makó FC II

Ezzel a győzelemmel a Makó FC-Duocor-Givaudan csapata az élre állt a tabellán 16 ponttal, míg a Földeák TC 7 ponttal a 8. helyen található. Október 8-án Üllésen javíthat a Földeáki alakulat.

admin 2023-10-02 18:24 292