4OROSZ ATTILA11
5HORVÁTH GÁBOR8

tabella

Szombati Sándorfalvi mérkőzésről. 3 ember hiányozni fog a következő meccsen.
Nehéz helyzetben van Földeák a játékoslétszám miatt. 3 gólerős játékosra biztos nem számolhatnak.

Május 11-én a Csongrád-Csanád megyei III. bajnokság 26. fordulójában a Sándorfalvi sportpályán lezajlott izgalmas mérkőzés került megrendezésre, ahol a Sándorfalva és a Földeák TC csapatai találkoztak egymással. A végig izgalmasnak ígérkező találkozó 3:3-as döntetlennel zárult.

Az első félidőben a Földeák TC szerezte meg a vezetést Orosz Attila góljával a 17. percben, ám a hazaiaknak sikerült Miklós Márk találatával egyenlíteni a 36. percben, így félidőben 1-1 volt az állás. A második félidőben fokozódott az izgalom és a harc a csapatok között. A gólok mellett sárga és piros lapok is repkedtek.

54. perc Miklós Márk (Sándorfalvi SK) sárgalapos figyelmeztetés. 56. perc Bálint Máté (Földeák TC) sárgalapos figyelmeztetés. 57. perc Szűcs József (Sándorfalvi SK) sárgalapos figyelmeztetés. 63. percben Varga Viktor Lajos találatával fordított a Sándorfalva, majd a Földeák TC játékosának Zoppé Marcell 65. percben történt kiállítása után a 66. percben büntetőt értékesít Sándorfalva. Varga Viktor Lajos végezte el a tizenegyest. 3:1 A feszült pillanatokat tovább fokozta, hogy a második félidőben több játékos is sárga lapot kapott és volt, aki pirosat is.

68. perc paprikás hangulat a pályán. Két földeáki Molnár Jenő és Bálint Ákos is sárgalapos lesz a kispadon. 82. perc sárgalapos figyelmeztetés Pénter Andor sándorfalvi játékosnak. 83. percben szépít Bálint Máté góljával a Földeák TC. Azonban újabb piros lap, ezúttal Orosz Attila kiállítása tovább nehezítette a helyzetüket, 9 emberrel volt kénytelen folytatni a mérkőzést csapatunk. A küzdelmes végjátékban azonban sikerült egyenlíteniük Földeáknak Nagy Krisztián találatával a 93. percben.

93. perc sárgalap Kiss Attila (Sándorfalvi SK) Öttömös is x-elt, de több győzelemmel azonos ponttal bitorolja a 3. helyet a tabellán, míg csapatunk a 4. A döntetlen után a következő mérkőzésen május 19-én a Földeák TC a Pusztamérges csapatát fogadja. Orosz Gergő sérülés miatt, Orosz Attila és Zoppé Marcel viszont piroslap miatt kénytelen kihagyni a következő mérkőzést.

admin 2024-05-16 12:11 344